TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
XYLOMETAZOLIN TEVA AREOZOL DO NOSA 10ml

XYLOMETAZOLIN TEVA AREOZOL DO NOSA 10ml

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: brak danych Kod EAN-13: 5909991011635

5.30 PLN

Opis produktu

Wskazania:

XYLOMETAZOLIN Teva to preparat, który działa udrażniająco i odtyka nos. Umożliwia swobodne oddychanie i łagodzi objawy stanu zapalnego śluzówki nosa oraz zatok przynosowych.

Działanie:

XYLOMETAZOLIN Teva to preparat działający na bazie chlorowodorku ksylometazoliny. Przyczynia się do obkurczenia naczyń krwionośnych, czego efektem jest ograniczenie stanu obrzękowego nosa. Umożliwia odetkanie nosa i ułatwia oddychanie. Przynosi ulgę w przypadku zapalenia zatok przynosowych oraz śluzówki nosa. Xylometazolin Teva ma postać wygodnego w użyciu aerozolu.

Skład:

Każda dawka aerozolu (co odpowiada 0,09 ml aerozolu do nosa, roztworu) zawiera 0,09 mg ksylometazoliny chlorowodorku. Pozostałe składniki to: kwas cytrynowy jednowodny, sodu cytrynian, glicerol 85%, woda do wstrzykiwań.

Dawkowanie:

Stosować miejscowo, donosowo. U osób dorosłych i młodzieży od 10 roku życia aplikować 1-2 dawki x 1-3/24h do każdego otworu nosowego. Aerozol stosować nie dłużej niż przez 7 dni.

 

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.