TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
BIOARON D WITAMINA D 400 J.M 09/2017!!!

BIOARON D WITAMINA D 400 J.M 09/2017!!!

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: PHYTOPHARM KLĘKA S.A. Kod EAN-13: 5903473005563

4.00 PLN

Opis produktu

Wskazania

Bioaron D to krople dla dzieci oraz niemowląt od pierwszych dni życia.

Właściwości

Bioaron D, zawiera niezbędną, dzienną dawkę witaminy D, zamkniętą w kapsułce twist-off. Regularne podawanie witaminy przyczyni się do prawidłowego, harmonijnego wzrostu i rozwoju kości dzieci oraz wpływa na funkcjonowanie mięśni i sprawność układu immunologicznego.

Sposób użycia

Zawartość 1 kapsułki dziennie, co odpowiada rekomendowanej dziennej dawce witaminy D (10 µg = 400 j.m.).

Data ważności

09/2017

 

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.