TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
CIŚNIENIOMIERZ OMRON M2 BASIC AUTOMATYCZNY, NARAMIENNY

CIŚNIENIOMIERZ OMRON M2 BASIC AUTOMATYCZNY, NARAMIENNY

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: NORD FARM SP.Z O.O. Kod EAN-13: 4015672108417

120.00 PLN

Opis produktu

Skład

ciśnieniomierz, mankiet, instrukcja obsługi, pokrowiec, zestaw baterii, arkusz do notowania ciśnienia krwi.

Urządzenie:

1. Wyświetlacz cyfrowy LCD.
2. Przycisk START/STOP.
3. Przycisk pamięci.
4. Przedział baterii.
6. Przyłącze powietrza.

Mankiet:

1. Mankiet (obwód ramienia 22-32 cm).
2. Wtyczka przewodu powietrza.
3. Przewód powietrza.

Działanie

OMRON M2 jest kompaktowym, w pełni zautomatyzowanym ciśnieniomierzem, działającym na zasadzie oscylometru. Łatwo i szybko mierzy ciśnienie krwi i częstość tętna. W celu umożliwienia wygodnego, kontrolowanego pompowania, bez potrzeby ustawiania ciśnienia lub ponownego pompowania, urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię IntelliSense.

Przeznaczenie

Urządzenie jest cyfrowym ciśnieniomierzem przeznaczonym do pomiaru ciśnienia krwi i częstości tętna u osób dorosłych, które potrafią przyswoić sobie treść tej instrukcji obsługi oraz odczytać zakres obwodu ramienia nadrukowany na mankiecie. Urządzenie wykrywa nieregularne bicie serca podczas pomiaru i emituje sygnał ostrzegawczy z odczytem.

 

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.