TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
DICOFLOR KROPLE 5 ML 07/17

DICOFLOR KROPLE 5 ML 07/17

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: BAYER AG Kod EAN-13: 5908229300855

8.50 PLN

Opis produktu

Wskazania:

  w trakcie i po antybiotykoterapii
  w biegunce infekcyjnej
  w stanach obniżonej odporności
  w przebiegu alergii

   w celu przywrócenia równowagi mikroflory jelitowej Bakterie z rodzaju Lactobacillus stanowią składnik prawidłowej flory jelitowej.

Produkt przeznaczony do stosowania u noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych.

 Skład:

olej kukurydziany, liofilizowane żywe kultury bakterii (Lactobacillus rhamnosus GG), emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych.

Sposób uzycia:

Wstrząsnąć przed spożyciem. Produkt gotowy do spożycia. Krople można podawać bezpośrednio do jamy ustnej lub rozpuścić w zimnym lub ciepłym płynie (np. woda, mleko, sok owocowy) o temperaturze maksymalnie 37°C. Produkt zaleca się stosować w trakcie posiłków.

Dzieci w wieku poniżej 12 lat - 5 kropli.
Dzieci w wieku powyżej 12 lat oraz dorośli -10 kropli.
Należy skonsultować się z lekarzem w celu uzyskania informacji o właściwym stosowaniu produktu u noworodków, niemowląt i dzieci.

Produkt ma postać zawiesiny koloru żółtego lub pomarańczowego o charakterystycznym zapachu oleju kukurydzianego. Na dnie butelki może być widoczny osad, który nie wpływa na jakość produktu.

 Przeciwwskazania:

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu.

Produkt należy przyjmować pod nadzorem lekarza.

Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.

Produkt nie jest odpowiedni do stosowania jako jedyne źródło pożywienia.

Data ważności:

07.2017

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.