TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
LISTERINE COOL MINT 95 ml

LISTERINE COOL MINT 95 ml

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: JOHNSON & JOHNSON POLAND SP. Z O.O. Kod EAN-13: 3574660458879

3.99 PLN

Opis produktu

Wskazania:

Przeciwdziała powstawaniu kamienia nazębnego.
Zawiera naturalne olejki: eukaliptusowy tymolowy i mentolowy.
Usuwa 99 9% bakterii w jamie ustnej.
Zapobiega powstawaniu przykrego zapachu z ust i pozostawia świeży oddech na długo.
Nawet przy długookresowym stosowaniu nie powoduje przebarwień szkliwa i wypełnień stomatologicznych oraz nie zmienia naturalnej flory bakteryjnej jamy ustnej.
Doskonały dla osób noszących stałe aparaty ortodontyczne gdyż dociera do trudnodostępnych miejsc i zapobiega demineralizacji szkliwa.

Idealne opakowanie w poróży.

95 ml

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.