TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
NAILNER XXL SPRAY PRZECIW GRZYBICY 35ML 08.2017

NAILNER XXL SPRAY PRZECIW GRZYBICY 35ML 08.2017

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: YOUMEDICAL Kod EAN-13: 8718053571935

19.99 PLN

Opis produktu

Nailner Spray jest innowacyjnym i nowym na rynku produktem dostępnym bez recepty. Wykazano, że zawarte substancje czynne są pomocne w zwalczaniu grzybicy paznokci i zapewniają ochronę przed zakażeniem nowo wyrośniętym paznokciom. Preparat Nailner został przebadany klinicznie. Wygodny w użyciu spray umożliwia łatwą i szybką aplikację. Zawartość opakowania wystarcza na około 200 aplikacji. Jedna aplikacja zapewnia dawkę wystarczającą do leczenia paznokcia palucha lub trzech małych palców u nóg.

Wskazania:

preparat przeznaczony do leczenia i zapobiegania grzybicy paznokci.

 

 

Dawkowanie:

aplikować na czyste i suche paznokcie. Należy pokryć całą powierzchnię zakażonych paznokci, rozpylając preparat z odległości 10-15cm. Po zastooswaniu pozostawić do wyschnięcia na 1-2 minuty przed założeniem skarpety, buta lub rękawiczki. Stosować 2 razy dziennie (rano i wieczorem) przez 4 tygodnie na całą powierzchnię zakażonego paznokcia. Po 4 tygodniach aplikacje można ograniczyć do jednej dziennie, do czasu wyrośnięcia zdrowego paznokcia.

Przeciwwskazania:

nie stosować preparatu w przypadku alergii na którykolwiek z jego składników.

Data ważności:

08.2017

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.