TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
COMPEED PLASTRY NA ODCISKI

COMPEED PLASTRY NA ODCISKI

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: JOHNSON & JOHNSON POLAND SP. Z O.O. Kod EAN-13: 3574660309416

13.99 PLN

Opis produktu

Plastry na odciski.

Rozmiar: średnie

Przyspieszają usuwanie odcisku + kwas salicylowy

Działanie:

Technologia hydrokoloidu Compeed to aktywny żel wspomagający nawilżanie. W połączeniu z kwasem salicylowym, plaster pomaga usuwać odciski.

Plaster Compeed działa jak druga skóra, pomaga utrzymywać naturalne nawilżenie skóry, aby:

Ochraniać przed otarciami oraz uciskiem.

Przynosić natychmiastową ulgę w bólu spowodowanym przez odciski.

Przy pomocy kwasu salicylowego nawilżać i zmiękczać odcisk pomagając go usunąć.

Skład:

4,4 mg kwasu salicylowego, film poliuretanowy, guma celulozowa, kopolimer styren-izopren, żywica węglowodorowa, adypinian diokktylu, dwutlenek tytanu, uwodniona kalafonia

Sposób użycia:

Umyj oraz osusz skórę przed zastosowaniem. Nie dotykaj warstwy samoprzylepnej plastra. Pozostaw plaster na odcisku, aż do momentu kiedy sam zacznie się odklejać. Maksymalnie po 48 godzinach zdejmij plaster.

Data ważności:

02.2018

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.