TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
SCHOLL ZESTAW NA GRZYBICĘ STÓP

SCHOLL ZESTAW NA GRZYBICĘ STÓP

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A. Kod EAN-13: 5900627066401

48.48 PLN

Opis produktu

Zestaw na grzybicę stóp - 2-etapowe rozwiązanie. Aplikator i Spray do obuwia nie tylko działa przeciw grzybicy stóp, ale także w przywracaniu zdrowej skóry i ochronnie przed nadzorem zakażeniem.
 
Aplikator do stóp:
Precyzyjny aplikator pozwala na nałożenie właściwej ilości kremu i utworzenie cienkiej warstwy na zakażonej skórze, łatwy w obsłudze, bez potrzeby dotykania i szybkoschnący. Specjalna formuła Olile-Active tworzy na skórze środowisko, które zapobiega namnażaniu i przetrwaniu grzybów.
Zapobiegawczy spray do obuwia:
Zapobiega ponownym zakażeniom przez oczyszczanie obuwia skażonego grzybicą stóp, które jest częstą przyczyną nawrotów zakażenia.
 
Zastosowanie: swędzenie przy grzybicy stóp i zapobieganie reinfekcji od obuwia.  Można stosować u dorosłych i dzieci od 4 roku życia. 
 
Sposób użycia: 
Aplikator: rozpocznij kurację już przy pierwszych objawach zakażenia grzybicą. Przed użyciem umyj i dokładnie wysusz stopy. Trzymaj aplikator spodem do góry, obróć podstawę aplikatora i nałóż krem. Przy pierwszym użyciu aplikatora obracaj podstawą w prawo tak długo, aż pojawi się krem. Nałóż krem na zakażony obszar podeszwy stopy lub między palcami i odczekaj 1-2 minuty, aż wyschnie. Stosuj dwa razy dziennie przez 4 tygodnie. Jeżeli objawy nasilą się podczas kuracji lub utrzymają się po jej zakończeniu, skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą. 
 
Spray do obuwia: użyj sprayu do wszystkich butów na początku kuracji. Spryskaj każdą parę obuwia raz w tygodniu, każdy but po 3 razy. Przed założeniem odczekaj aż buty wyschną. Spray wystarczy stosować do 2 par przez 4 tygodnie.
 
Data ważności
06/2018

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.