TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
BRONCHOSOL SYROP 100 ML 08.2017

BRONCHOSOL SYROP 100 ML 08.2017

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: brak danych

5.49 PLN

Opis produktu

Wskazania:

kaszel i utrudnione odkrztuszanie w przebiegu nieżytu górnych dróg oddechowych.

Działanie:

 wykrztuśne i pobudzające wydzielanie płynnego śluzu w oskrzelach.

Skład:

100ml syropu zawiera substancję czynną: 4,36g wyciągu gęstego złożonego (3:1; aq.) z ziela tymianku i korzenia pierwiosnka (7,6/1 części) oraz 19,8mg tymolu (Extractum compositum spissum ex: Thymi herba et Primulae radice + Thymolum); substancje pomocnicze.

Dawkowanie:

doustnie; jeśli lekarz nie zaleci inaczej, należy stosować następujący schemat stosowania leku:
- dzieci w wieku 4-6. lat: 2,5ml syropu 3 razy dziennie;
- dzieci w wieku 6-12. lat: 5ml syropu 3 razy dziennie;
- dzieci w wieku 12-18. lat: 10ml syropu 3 razy dziennie;
- dorośli: 15ml syropu 3 razy dziennie.
Podawać syrop odmierzony załączoną miarką. Ostatnią dawkę leku podawać nie później niż 3 godziny przed udaniem się na spoczynek. Przed użyciem wstrząsnąć.

Przeciwwskazania:

nadwrażliwości na tymol, pierwiosnek, tymianek lub którykolwiek składnik syropu; u dzieci, u których w wywiadzie stwierdza się ostre krupowe zapalenie krtani (acute obstructive laryngitis), również w przeszłości; astma. Jeśli objawy nasilają się, wystąpi duszność, gorączka lub ropna wydzielina, należy konsultować się z lekarzem.
5ml syropu zawiera ok. 4,2g cukru. U osób, u których wcześniej stwierdzono nietolerancję niektórych cukrów przed przyjęciem leku skontaktować się z lekarzem.
Nie ustalono bezpieczeństwa stosowania leku podczas ciąży i laktacji, dlatego nie zaleca się stosowania u kobiet w tym okresie. Przed użyciem preparatu należy zasięgnąć opinii lekarza.

Data ważności:

08.2017

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.