TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
KICK THE TICK Zestaw do bezpiecznego usuwania kleszczy 9ml

KICK THE TICK Zestaw do bezpiecznego usuwania kleszczy 9ml

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: ICB PHARMA SP. J. Kod EAN-13: 5904215273561

26.90 PLN

Opis produktu

KICK THE TICK® EXPERT Zestaw do bezpiecznego usuwania kleszczy.
9ml

Działanie
KICK THE TICK® expert to zestaw, na który składa się wygodny w użyciu, działający pod każdym kątem aplikator oraz przyrząd do usuwania kleszczy.

Użycie aplikatora zamraża i hamuje wydzielanie zakaźnej śliny przez żerującego kleszcza. Jednocześnie preparat pokrywa kleszcza trwałą powłoką, co chroni przed rozerwaniem jego ciała podczas zabiegu.

Kształt przyrządu został dostosowany do budowy oraz rozmiarów kleszcza. Wyrób zawiera ok. 60 dawek, co pozwala na bezpieczne usunięcie ok 20 kleszczy.

Data ważności: 16/02/2020

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.