TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
BIAŁA PERŁA PLUS SYSTEM 5 DNI

BIAŁA PERŁA PLUS SYSTEM 5 DNI

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: VITAPRODUKT Kod EAN-13: 8588003659668

31.94 PLN

Opis produktu

 

Wskazania:
BIAŁA PERŁA SYSTEM WYBIELAJĄCY 5 DNI to produkt przeznaczony do przeprowadzenia aktywnej kuracji wybielającej w warunkach domowych.

Właściwości: 
Biała Perła System Wybielający 5 dni to kuracja oparta o nowoczesną specjalistyczną formułę 1- fazowego wybielania oksydacyjnego, dzięki której możliwe jest wybielenie głębokich przebarwień oraz oczyszczenie z powierzchniowych nalotów na szkliwie. System 5 dni usuwa zanieczyszczenia organiczne zawarte w szkliwie przywracając tym samym zębom naturalną biel. Kuracja to również remineralizacja szkliwa i poprawa higieny jamy ustnej przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa dziąseł. Żel wybiela zęby naturalnie, nie mając wpływu na plomby i korony. Biała Perła® SYSTEM 5 DNI to intensywne wybielanie zębów aż do 8 odcieni w krótkim czasie (kuracja 5-14 dni). Produkt został przebadany pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa stosowania w testach klinicznych.
Przy właściwej pielęgnacji zębów po zakończonej kuracji produkt Biała Perła System Wybielający 5 dni gwarantuje długotrwały efekt!

Stosowanie:
Opakowanie umożliwia kurację wybielającą przez 5-10 dni przy aplikacjach 1-2 razy dziennie. Widoczne efekty zwykle można zauważyć po 5 dniach. Jednak określenie długości kuracji zależy od indywidualnych oczekiwań użytkownika.
KURACJA 1-FAZOWA – przed zastosowaniem żelu wybielającego należy dokładnie umyć zęby przy pomocy pasty Biała Parła. Następnie, uformowane aplikatory z żelem wybielającym nałożyć na zęby i trzymać przez ok. 20 minut. Po zastosowaniu żelu wybielającego powinno się wypłukać zęby płynem Biała Perła.

Ważne informacje:
BIAŁA PERŁA SYSTEM WYBIELAJĄCY 5 DNI powinien być przechowywany w temperaturze pokojowej z dala od bezpośredniego światła słonecznego,  w miejscu niedostępnym dla dzieci. 
Nie zaleca się stosowania produktu w przypadku osób poniżej 1. roku życia, kobiet w ciąży i karmiących piersią, z chorobami dziąseł (krwawienia, zapalenia przyzębia) oraz uczulonych na którykolwiek ze składników preparatu.

Data ważności:

04.2018

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.