TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
APOD3 KROPLE 400J.M. 10ML

APOD3 KROPLE 400J.M. 10ML

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: APOTEX EUROPE B.V.

11.70 PLN

Opis produktu

ApoD3 krople zalecane jest w suplementacji witaminą D.

Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i mięśni.

ApoD3 krople przeznaczone jest dla :

noworodków i niemowląt od 1. dnia życia

dzieci od 1. roku życia

 

Składniki:

olej słonecznikowy, witamina D, przeciwutleniacze: octan DL-alfa-tokoferylu.

 

Zalecane spożycie:

Noworodki i niemowlęta: 1 naciśnięcie (do oporu) pompki dozującej dziennie lub według zaleceń lekarskich, podawane bezpośrednio do jamy ustnej.

Dzieci: 1 - 2 naciśnięcia (do oporu) pompki dozującej dziennie lub według zaleceń lekarskich, podawane bezpośrednio do jamy ustnej

Data ważności:

11/2018

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.