TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
DUREX INVISIBLE 3SZT. NAJCIEŃSZA PREZERWATYWA DLA WIĘKSZEJ BLISKOŚCI

DUREX INVISIBLE 3SZT. NAJCIEŃSZA PREZERWATYWA DLA WIĘKSZEJ BLISKOŚCI

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt niedostępny Producent: DUREX Kod EAN-13: 5052197045246

9.80 PLN

Przepraszamy, ten produkt nie jest aktualnie dostępny w naszej ofercie.

Opis produktu

Opis:

Durex Invisible, dla większej bliskości, są 35% cieńsze od standardowych prezerwatyw Durex dla zwiększonego odczuwania i bliższego kontaktu z partnerem. Jest to najcieńsza, lateksowa prezerwatywa stworzona przez Durex tak, aby zmaksymalizować bliskość przy zapewnieniu wysokiego bezpieczeństwa i ochrony.

- o 35% cieńsza niż standardowa
- bez zapachu lateksu
 -średnica: 52 mm, długość: 205 mm
-przezroczysta
 -zakończona zbiorniczkiem
 -data ważności 2020
 
Data ważności:
 
10.2020

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.