TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
ABBOTT SF LANCETY 200 SZTUK

ABBOTT SF LANCETY 200 SZTUK

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: ABBOTT DIABETES CARE LIM. Wielka Brytania Kod EAN-13: 5021791709014

19.90 PLN

Opis produktu

Lancety to sterylny sprzęt jednorazowego użytku, przeznaczony do kontroli poziomu glukozy we krwi u osób zmagających się z dwoma typami cukrzycy.

Mogą być używane także do badania poziomu cholesterolu.

Ich zastosowanie sprowadza się do punktowego nakłucia skóry, głównie na opuszku palca dłoni, i pobrania określonej ilości krwi kapilarnej.

Lancety występują w różnych wariantach grubości igły.

Im igła lancetu jest cieńsza, tym mniej bolesne jest ukłucie, dlatego najpopularniejsze są te o grubości średnicy 0,3 mm.

Po użyciu należy pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu lancetu, aby nie narażać innych osób na skaleczenie lub zarażenie.

 

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.