TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
Uwaga: z powodów problemów technicznych mogą Państwo nie otrzymywać maili z potwierdzeniem zamówienia i/lub rejestracji. Pracujemy nad usunięciem usterki.
ZDROVIT MAGNUM FORTE 375 MG 20 TABLETEK MUSUJĄCYCH

ZDROVIT MAGNUM FORTE 375 MG 20 TABLETEK MUSUJĄCYCH

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: Zdrovit Kod EAN-13: 590620401843

10.20 PLN

Opis produktu

kład (1 kapsułka):

%RDA

 

Magnez

375 mg

100%

Witamina B6

1,4 mg

100%

 

Właściwości składników

Magnez jest niezbędny dla zachowania równowagi elektrolitowej organizmu, prawidłowej pracy mięśni w tym mięśnia sercowego. Odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, prawidłową krzepliwość krwi. Poza tym bierze udział w licznych procesach metabolicznych w organizmie. Witamina B6 jest ważna dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, ma pozytywny wpływ na nastrój (szczególnie u kobiet), jednocześnie wspomaga uwalnianie emergii z pożywienia.

  • w stanach przewlekłego zmęczenia fizycznego i psychicznego,
  • w sytuacjach stresowych,
  • w stanach wzmożonej drażliwości,
  • podczas nasilonej pracy umysłowej i fizycznej.

Data ważności

01/2020

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.