TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
Uwaga: z powodów problemów technicznych mogą Państwo nie otrzymywać maili z potwierdzeniem zamówienia i/lub rejestracji. Pracujemy nad usunięciem usterki.
THERAFLU KASZEL 100ML LEK PRZECIWKASZLOWY 10/19

THERAFLU KASZEL 100ML LEK PRZECIWKASZLOWY 10/19

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: NOVARTIS CONSUMER HEALTH SA Kod EAN-13: 5909991094546

2.99 PLN

Opis produktu

Wskazania:

Theraflu Kaszel zawiera substancję czynną - butamiratu cytrynian. Butamiratu cytrynian jest nieopioidowym lekiem przeciwkaszlowym.
Theraflu Kaszel w postaci syropu stosowany jest w objawowym leczeniu kaszlu różnego pochodzenia.

 

Skład:

Substancją czynną leku Theraflu Kaszel jest butamiratu cytrynian. Jeden ml syropu zawiera 1,5 mg butamiratu cytrynianu.
Pozostałe składniki to: sorbitol 70 % roztwór, sacharyna sodowa, wanilina, kwas benzoesowy, etanol 96 % v/v, glicerol, sodu wodorotlenek 30 % roztwór w/w, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Doustnie. Dzieci w wieku od 3 do 6 lat: 5 ml syropu trzy razy na dobę. Dzieci w wieku od 6 do 12 lat: 10 ml syropu trzy razy na dobę. Młodzież w wieku powyżej 12 lat: 15 ml syropu trzy razy na dobę. Dorośli: 15 ml syropu cztery razy na dobę. Uwaga! Jeśli kaszel utrzymuje się dłużej niż 5- 7 dni, należy skontaktować się z lekarzem. Leku Theraflu Kaszel nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Przeciwwskazania:

Nie stosować leku Theraflu Kaszel jeśli pacjent ma uczulenie na substancję czynną lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku.
Należy unikać jednoczesnego podawania leków wykrztuśnych, ponieważ może to prowadzić do zalegania wydzieliny w drogach oddechowych, co zwiększa ryzyko skurczu oskrzeli i zakażenia dróg oddechowych.

Data ważności: 10/19

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.