TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
Uwaga: z powodów problemów technicznych mogą Państwo nie otrzymywać maili z potwierdzeniem zamówienia i/lub rejestracji. Pracujemy nad usunięciem usterki.
Dicoflor 60 kapsułki 20 kapsułek

Dicoflor 60 kapsułki 20 kapsułek

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: BAYER AG Kod EAN-13: 5908229300879

25.90 PLN

Opis produktu

Dicoflor 60 jest preparatem w postaci kapsułek, zawierającym liofilizowane, żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG.

Skład:

maltodekstryna, hydroksypropylometyloceluloza (składnik otoczki kapsułki), liofilizowane żywe kultury bakterii (Lactobacillus  rhamnosus GG), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik: dwutlenek tytanu (składnik otoczki kapsułki).

1 kapsułka zawiera:
6 miliardów żywych kultur bakterii Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103).

 

Właściwości:

Bakterie z rodzaju Lactobacillus stanowią składnik prawidłowej flory jelitowej.

Przeznaczenie:

Produkt przeznaczony do stosowania u dzieci w wieku powyżej 3 lat i dorosłych.

Do postępowania dietetycznego:
• w trakcie i po antybiotykoterapii
• w biegunce infekcyjnej
• w stanach obniżonej odporności4
• w przebiegu alergii
• w celu przywrócenia równowagi mikroflory jelitowej

Sposób użycia:
Od 1 do 2 kapsułek na dzień tub według wskazań lekarza.
Kapsułkę należy połknąć i popić szklanką zimnego lub ciepłego płynu (np. woda, mleko, sok owocowy). Kapsułkę można również otworzyć a jej zawartość rozpuścić w płynie (jak wyżej) i spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Produkt zaleca się stosować w trakcie posiłków.

Data ważności: 

04.2019

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.