TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
Uwaga: z powodów problemów technicznych mogą Państwo nie otrzymywać maili z potwierdzeniem zamówienia i/lub rejestracji. Pracujemy nad usunięciem usterki.
RANIMAX 150 mg zgaga, nadkwasota 10 tabletek

RANIMAX 150 mg zgaga, nadkwasota 10 tabletek

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: TEVA PHARMACEUTICALS POLSKA SP. Z O. O. Kod EAN-13: 5909990144693

4.00 PLN

Opis produktu

Wskazania:

Niestrawność, zgaga, nadkwaśność, ból w nadbrzuszu.

Przeciwwskazania: 

Nie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Działanie: 

Blokuje receptory histaminowe typu 2 (receptory H2) w komórkach okładzinowych błony śluzowej żołądka, przez co hamuje wydzielanie kwasu solnego przez te komórki. W ten sposób zmniejsza się kwasowość (zwiększa się pH) soku żołądkowego.

Skład: 

1 tabletka powlekana zawiera 150mg ranitydyny (Ranitidinum) w postaci chlorowodorku oraz substancje pomocnicze.

Zawartość opakowania: 

10 tabletek.

Dawkowanie:

W przypadku występowania nawracających objawów dyspeptycznych należy zastosować 1 tabletkę 2 razy na dobę.

Data ważności

03/2019

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.