TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
Beta Karoten SUN 90 kapsułek

Beta Karoten SUN 90 kapsułek

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: NUTROPHARMA Sp. z o. o Kod EAN-13: 5907513003328

18.00 PLN

Opis produktu

Wskazania:

Preparat zawiera w 1 kapsułce aż 6 mg naturalnego beta-karotenu, który wspomaga:

zdrowie skóry i błon śluzowych
prawidłowe widzenie
funkcjonowanie układu odpornościowego

 

Właściwości:

Beta-karoten czyli prowitamina A po spożyciu przekształcany jest w aktywną formę witaminy A, która odpowiada m.in. za zdrowy wygląd skóry i prawidłowy stan błon śluzowych. Pełni także istotną rolę w sprawności obierania bodźców wzrokowych (prawidłowe widzenie). W składzie Beta Karoten SUN znajduje się naturalny beta-karoten oraz inne składniki aktywne, które wspomagają jego wpływ na organizm. Naturalna forma beta-karotenu ma korzystne działanie potwierdzone naukowo1. Znaczna część spożywanego z dietą beta-karotenu jest akumulowana w komórkach naskórka. Dzięki temu składnik ten korzystnie wpływa na wygląd skóry, a działając jako naturalna ochrona przed promieniowaniem UV redukuje jej podatność na niekorzystny wpływ słońca2.

 

Czy wiesz, że…..?

Badania z udziałem ochotników wykazały, że długotrwałe przyjmowanie dużych dawek beta-karotenu może mieć korzystny wpływ na redukcję objawów fotostarzenia skóry ( np. powstawanie zmarszczek, zmniejszona elastyczność oraz uszkodzenia DNA w komórkach skóry wystawionej na działanie słońca)3. Beta-karoten rekomendowany jest szczególnie przed ekspozycją na słońce4 .

 

Składnik aktywny:

1 kapsułka (porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia):

Naturalny beta karoten (witamina A)

6 mg (1000 µg równoważnika retinolu (witaminy A), co odpowiada 3330 IU)

125%*

*procent referencyjnych wartości spożycia (RWS)

 

Składniki:

olej sojowy, żelatyna, olej słonecznikowy, substancja wiążąca: glicerol, naturalny beta- karoten (20%, zawiera inne karotenoidy), przeciwutleniacz: alfa- tokoferol, barwnik: tlenki i wodorotlenki żelaza.

 

Sposób użycia:

1 kapsułka dziennie. Produkt powinien być przyjmowany minimum przez 2 tygodnie przed planowaną ekspozycją na słońce.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Ważna informacja:

Przyjmowanie beta-karotenu nie zwalnia z konieczności stosowania kremów z filtrem podczas opalania, jako skutecznej profilaktyki przeciwnowotworowej. Produkt nieodpowiedni dla wegetarian.

Wyprodukowany z soi bez GMO. W procesie produkcji nie użyto laktozy, glutenu.

Opakowanie: 60 + 30 kapsułek / 3 miesiące

Data ważności: 10.2019

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.