TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
HYSAN 5G MAŚĆ DO NOSA

HYSAN 5G MAŚĆ DO NOSA

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: brak danych Kod EAN-13: 4031626711151

16.78 PLN

Opis produktu

Działanie

Wspomagające leczenie zranień śluzówki nosa wywołanych podrażnieniami powstałymi na skutek przeziębienia. Rozpuszcza strupy w nosie. Zwalcza objawy "suchego nosa".

Wskazania

Preparat może być stosowany zarówno u dzieci jak i kobiet ciężarnych oraz matek karmiących piersią.Pielęgnuje i nawilża nos oraz wspiera jego naturalną regenerację, np. w przypadku nieżytu nosa.

Sposób użycia

Stosować donosowo, aplikując preparat do obydwóch jam nosowych. Czynność powtarzać w razie potrzeby.

Skład

250 j.m./g palmitynianu retinolu, parafina, biała parafina, wosk, witamina A.

 

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.