TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
Uwaga: z powodów problemów technicznych mogą Państwo nie otrzymywać maili z potwierdzeniem zamówienia i/lub rejestracji. Pracujemy nad usunięciem usterki.
NOVAMA COMFORT  Ciśnieniomierz  PG-800B31

NOVAMA COMFORT Ciśnieniomierz PG-800B31

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt niedostępny Producent: NOVAMED Kod EAN-13: 6948423805953

123.99 PLN

Przepraszamy, ten produkt nie jest aktualnie dostępny w naszej ofercie.

Opis produktu

Szybki w pełni automatyczny pomiar ciśnienia.

Ciśnieniomierz Novama Comfort to łatwy w obsłudze ciśnieniomierz automatyczny z mankietem typu komfort i dużym wyświetlaczem.Po naciśnięciu tylko jednego przycisku rozpoczyna się pomiar.
Duży, czytelny ekran LCD.

Wyświetlacz został zaprojektowany tak aby bezproblemowo odczytać wyniki pomiaru.
Komfortow, usztywniany, samo-dopasowujący się mankiet.

Producent zadbał o komfort klienta dodając do ciśnieniomierza bardzo wygodny, samo-dopasowujący się mankiet w rozmiarze o szerszym zakresie od 22 do 42cm. Mankiet w odróżnieniu od większości dostępnych na rynku mankietów, jest mankietem usztywniany,dzięki temu jest on wygodniejszy w założeniu ( zczególnie jeśli chodzi o osoby starsze). Dodatkowo ogranicza nieprzyjemne doznania (ściskania) u osób wyjątkowo szczupłych. Mankiet jest odporny na uszkodzenia oraz zanieczyszczenia. Z ciśnieniomierza może więc korzystać większa ilość osób.
Pamięć 90 pomiarów.

Każdy wynik pomiaru ciśnienia może być zapisany do 90 pozycji, pozwala to analizę ciśnienia z np. ostatniego 1,5 miesiąca i ocenić działanie leków.
Interpretacja wyniku według WHO.

Wskaźnik nadciśnienia wskaże przedział, w którym leży wynik według WHO. Dzięki temu użytkownik będzie mógł określić swój stan zdrowia i skonsultować wynik z lekarzem. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) opracowała przyjęte na całym świecie standardy interpretacji wyników pomiaru ciśnienia krwi.
Wskaźnik nieregularnej pracy serca (IHB - Irregular Heart Beat).

Urządzenie to wyposażone jest w funkcję wykrywania nieregularnej pracy serca, wówczas na ekranie pojawi się symbol pustego serca w podwójnym nawiasie. Funkcja ta pomaga zdiagnozować choroby serca.
Uśrednianie 3 pomiarów, funkcja F3.

Za pomocą jednego przycisku aparat wyświetli średnią z trzech ostatnich pomiarów celem sprawdzenia powtarzalności wyników i konsultacji z lekarzem.
Zasilacz w zestawie

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.