TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
CIŚNIENIOMIERZ MICROLIFE AUTOMATYCZNY BP 3AG1

CIŚNIENIOMIERZ MICROLIFE AUTOMATYCZNY BP 3AG1

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt niedostępny Producent: MICROLIFE AG Kod EAN-13: 4719003310219

125.99 PLN

Przepraszamy, ten produkt nie jest aktualnie dostępny w naszej ofercie.

Opis produktu

Ciśnieniomierz BP3AG1 firmy Microlife jest automatycznym ciśnieniomierzem naramiennym. Dzięki prostej obsłudze i dokładności doskonale nadaje się do regularnej kontroli ciśnienia krwi w warunkach domowych. Ciśnieniomierz może być zasilany bateriami (akumulatorkami) lub zewnętrznym zasilaczem (do kupienia osobno). Kiedy baterie są w ¾ wyczerpane na urządzeniu pojawia się migający symbol informujący o tym użytkownika. Ciśnieniomierz posiada pamięć 30 ostatnich pomiarów wraz z datą i godziną. Przyrząd pozwala na wykrywanie arytmii serca.

PODSTAWOWE CECHY PRODUKTU :

Automatyczny pomiar ciśnienia krwi i pulsu

System detekcji arytmii PAD

Duża dokładność pomiaru

Obsługa za pomocą jednego przycisku

Pamięć ostatniego pomiaru

Sygnalizacja zużycia baterii

Automatyczne wyłączanie

Możliwość podłączenia zasilacza sieciowego

Testowany klinicznie

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.