TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
Uwaga: z powodów problemów technicznych mogą Państwo nie otrzymywać maili z potwierdzeniem zamówienia i/lub rejestracji. Pracujemy nad usunięciem usterki.
CURAPROX Baby Smoczek 2sztuki Rozmiar 0

CURAPROX Baby Smoczek 2sztuki Rozmiar 0

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: brak danych

112.90 PLN

Opis produktu

CURAPROX BABY - SMOCZEK ROZMIAR 0, DWUPAK

Biofunkcjonalny smoczek.

Rozmiar 0 - do 7 kilogramów lub 7 miesięcy

Ten smoczek został opracowany we współpracy z wybitnym ortodontą, dr. med. Herberta Pick’iem. Jego przewagą jest dobra jakość i niepowodowanie negatywnych skutków ubocznych. Uspokaja dziecko, zapobiega tworzeniu się wad zgryzu oraz wspomaga rozwój podniebiena i żuchwy.

Opakowanie zawiera pojemnik do przechowywania smoczka. Dostępny w rozmiarach 0, 1 i 2.

Kolor wybierany losowo:

czerwony
pomarańczowy

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.