TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
Inhalator sprężarkowy Family Neb+  Model SL-02WC

Inhalator sprężarkowy Family Neb+ Model SL-02WC

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: brak danych Kod EAN-13: 12968

85.99 PLN

Opis produktu

 

Inhalator sprężarkowy Family Neb+

Model SL-02WC

 

To urządzenie zostało zaprojektowane do udanego leczenia astmy, alergii i innych problemów oddechowych. Wytwarza ono strumień powietrza, który przepływaja przez przewody do nebulizatora. Gdy powietrze dotrze do nebulizatora, przetwarza on przepisane lekarstwa w mieszankę aerozolową, która jest łatwo inhalowana.

 

Inhalator sprężarkowy Family Neb+ zapewnia efektywną i skuteczną terapię lekarstwami w aerozolu z kliniczną dokładnością. Pompa tłokowa kompresora jest zbudowana w celu zapewnienia wysokiej jakości i długotrwałość działania przez lata niezawodnego leczenia. Sterowanie jednym przyciskiem zapewnia łatwość użycia niezależnie od wieku.

Family Neb+ jest lekki (poniżej 1.5 kg) i posiada wbudowaną rączkę do przenoszenia go z pokoju do pokoju. Podkładki antypoślizgowe gwarantują, że urządzenie spoczywa pewnie na każdej płaskiej powierzchni, zapewniając bezpiecznie i niezawodne leczenie w dowolnej chwili.

Zestaw zawiera wszystko co potrzebujesz!

WYPOSAŻENIE:

-sprężarka tłokowa

-nebulizator

-ustnik kątowy

-przewód powietrza

-5 filtrów powietrza

-maska dla dorosłych

-maska dla dzieci

-instrukcja po polsku

 

DANE TECHNICZNE:

Ciśnienie maksymalne: 2.50 bar
Wydajność: 6-10 litrów/min.
Rozmiar cząsteczek: 0,5 - 10 μm
Głośność: poniżej 60 dB
Szybkość nebulizacji: 0.2 ml/min.
Objętość inhalowanego leku: 5 ml
Wymiary: 18,8 x 10,6 x 18,8 cm
Waga: 1,5 kg
Gwarancja: 24 m-ce

 

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.