TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
Uwaga: z powodów problemów technicznych mogą Państwo nie otrzymywać maili z potwierdzeniem zamówienia i/lub rejestracji. Pracujemy nad usunięciem usterki.
WALMARK SINULAN EXPRESS FORTE JUNIOR AEROZOL DO NOSA 20ML

WALMARK SINULAN EXPRESS FORTE JUNIOR AEROZOL DO NOSA 20ML

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: WALMARK SP. Z O.O.

15.89 PLN

Opis produktu

Wskazania i działanie
Zaleca się wykorzystywanie preparatu u osób dorosłych i dzieci powyżej 3 roku życia w przypadku stanu zapalnego zatok przynosowych, kataru oraz suchości nosa.

  • Aerozol do nosa zawierający CAPTOMUCIL® stosowany jest w przypadku chorób układu oddechowego, w których jednym z powikłań klinicznych jest nadmierne wydzielanie śluzu, takich jak przeziębienie i zapalenie błony śluzowej nosa, które mogą przebiegać z ostrym lub przewlekłym zapaleniem zatok przynosowych.
  • CAPTOMUCIL® zmniejsza lepkość śluzu i umożliwia szybki i skuteczny odpływ wydzieliny.
  • Mucyna jest fizjologicznym składnikiem wydzielin człowieka. Jej nadmierne wytwarzanie podczas infekcji dróg oddechowych powoduje, że śluz jest zbyt lepki, aby mógł zostać wydalony, powodując zatykanie zatok przynosowych.
  • CAPTOMUCIL® zmniejsza lepkość śluzu, co znacznie ułatwia usunięcie jego nadmiaru.Skład
CAPTOMUCIL®, woda, kwas chlorowodorowy, sacharynian sodu, chlorek sodu, aromat miętowy, dekspantenol, sól sodowa metyloparabenu (nipagina).

Dawkowanie
Dorośli i dzieci w wieku powyżej 6. roku życia: 1-2 dawki aerozolu do każdego otworu nosowego, do 4 razy na dobę.
Dzieci w wieku od 3 do 6 lat: 1 dawka aerozolu do każdego otworu nosowego, do 2 razy na dobę.
W wypadku stosowania preparatu u dzieci w wieku od 3 do 6 lat należy stosować się do zaleceń lekarza.

Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Działania niepożądane
Przy dawkach niezbędnych do uzyskania działania terapeutycznego nigdy nie odnotowano działań niepożądanych, z wyjątkiem nietolerancji występującej w indywidualnych przypadkach. Jeżeli objawy nie ustąpią w ciągu 5-7 dni, należy skonsultować się z lekarzem.

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.