TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
HYSAN CARE AEROZOL PIELĘGUJĄCY DO NOSA 10ML

HYSAN CARE AEROZOL PIELĘGUJĄCY DO NOSA 10ML

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: brak danych Kod EAN-13: 4031626711519

14.99 PLN

Opis produktu

Wskazania i działanie

  • Pielęgnujący aerozol do nosa hysan CARE służy do poprawy nawilżenia, odświeżania i pielęgnacji śluzówki nosa. Także zaleca się jako środek wspomagający w przypadku nieżytu nosa.
  • Sterylny roztwór niezawierający środków konserwującychSkład
Hysan CARE jest sterylnym roztworem niezawierającym środków konserwujących i zawierającym 0,25 mg/ml hialuronianu sodu, dekspantenol oraz diwodorofosforan sodu x 2 H2O, wodorofosforan sodu x 2 H2O, sorbitol i wodę.
Butelka zawiera 10 ml roztworu, co odpowiada ok. 70 dawkom aerozolu

Dawkowanie
Hysan CARE należy dawkować indywidualnie zgodnie ze stanem własnego zdrowia i zaleceniami lekarza lub farmaceuty. Zazwyczaj hysan CARE stosuje się trzy razy dziennie rozpylając po 1 do 2 dawek aerozolu do każdego otworu nosowego, jednakże można go stosować także częściej.
Brak ograniczeń odnośnie do okresu stosowania.
Po otwarciu hysan CARE należy zużyć w ciągu 6 miesięcy

Przeciwwskazania
Hysan CARE nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.


Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również: