TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
Himalaya Pilex x 100 tabl

Himalaya Pilex x 100 tabl

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: HIMALAYA

17.65 PLN

Opis produktu

Składniki
oleogumożywica pochodząca z Balsamodendron mukul w proszku, ekstrakt z korzenia berberysu Berberis aristata, emulgator: celuloza, shilajeet (mumio) w proszku, ekstrakt z owocu amli Emblica officinalis, ekstrakt ze skórki owocu migdałecznika chebulowca terminalia chebula, ekstrakt ze skórki owocu terminalia belerica, ekstrakt z owocu strączyńca cewiastego Cassia fistula, ekstrakt z kory bauhinii zmiennej bauhinia variegata, stabilizator: poliwinylopirolidon,nasiona miodli indyjskiej Melia azadirachta w proszku, stabilizator: sól sodowa karboksymetylocelulozy, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, ekstrakt z kwiatu Mesua ferrea, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Zawartość w 2 tabletkach:

  • Oleogumożywica pochodząca z Balsamodendron mukul w proszku - 260 mg*
  • Ekstrakt z korzenia berberysu Berberis aristata - 64 mg*
  • Shilajeet (mumio) w proszku - 32 mg*
  • Ekstrakt z owocu amli Emblica officinalis w proszku - 32 mg*
  • Ekstrakt ze skórki owocu migdałecznika chebulowca terminalia chebula -32 mg*
  • Ekstrakt ze skórki owocu terminalia belerica - 32 mg*
  • Ekstrakt z owocu strączyńca cewiastego Cassia fistula - 32 mg*
  • Ekstrakt z kory bauhinii zmiennej bauhinia variegata - 32 mg*
  • Nasiona miodli indyjskiej Melia azadirachta w proszku - 14 mg*
  • Ekstrakt z kwiatu Mesua ferrea - 6 mg*

* brak referencyjnej wartości spożycia

Charakterystyka
Ekstrakt z Cassia fistula zawarty w suplemencie diety Pilex przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układy żylnego oraz pomaga wzmocnić naczynia krwionośne.

Stosowanie
1 tabletka dwa razy dziennie po posiłkach, popić wodą.

Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się podawać dzieciom poniżej 18 roku życia. Produktu nie powinny spożywać kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Przechowywanie
Przechowywać w temperaturze poniżej 30°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Masa netto
32 g

Producent
Wyprodukowano przez:
The Himalaya Drug Company
Makali
Bangalore - 562 162
Indie
Importowany i dystrybuowany w Polsce przez:
L'Biotica sp.zo.o.
ul. Nowatorów 11
80-298 Gdańsk

Informacje dodatkowe
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.