TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
Ketonal active 50 mg x 10 kaps/PRZECIWBÓLOWE

Ketonal active 50 mg x 10 kaps/PRZECIWBÓLOWE

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: brak danych

11 6.89 PLN

Opis produktu

Wskazania i działanie
Ketoprofen wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Z tego względu produkt leczniczy Ketonal Active najczęściej zalecany jest w leczeniu objawów związanych z chorobami reumatycznymi układu kostnego, a także w łagodzeniu bólów różnego pochodzenia o nasileniu od łagodnego do umiarkowanego.

Skład

  • Substancja czynna: ketoprofen (Ketoprofenum).
    • Jedna kapsułka zawiera 50mg ketoprofenu
  • Substancje pomocnicze: laktoza jednowodna, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna, składniki kapsułki: żelatyna, tytanu dwutlenek (E 171), błękit patentowy (E 131).Dawkowanie
Stosować doustnie według zaleceń lekarza lub zgodnie z opisem na ulotce.
Stosować w trakcie posiłku, popijać wodą lub mlekiem (około 100ml). W niektórych przypadkach zaleca się równoczesne stosowanie leków zobojętniających kwas solny w żołądku.
Dorośli i dzieci powyżej 15 roku życia:
Przyjmować jedną kapsułkę trzy razy dziennie (rano, w południe, wieczorem).
Reumatoidalne zapalenie stawów i choroba zwyrodnieniowa stawów:
Stosować jedną kapsułkę co 6 godzin.
Leczenie bólu:
Przyjmować jedną kapsułkę co 6-8 godzin.
Maksymalna dawka dobowa ketoprofenu to 4 kapsułki.
U osób w podeszłym wieku ze względu na podwyższone ryzyko wystąpienia działań niepożądanych zaleca się stosowanie najmniejszej skutecznej dawki.

Przeciwwskazania
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik leku. Nie stosować w przypadku, gdy występowała wcześniej reakcja nadwrażliwości (np. skurcz oskrzeli, napad astmy oskrzelowej, zapalenie błony śluzowej nosa, pokrzywka) po zastosowaniu ketoprofenu, salicylanów (w tym kwasu acetylosalicylowego) lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Nie stosować w przypadku: ciężkiej niewydolności serca, nerek, wątroby, przewlekłej niestrawności, skłonności do krwawień, astmy oskrzelowej i zapalenia błony śluzowej nosa, czynnej lub nawracającej choroby wrzodowej żołądka lub dwunastnicy, występujących w przeszłości krwawień z przewodu pokarmowego, perforacji przewodu pokarmowego (w tym tych, związanych ze stosowaniem niesteroidowych leków przeciwzapalnych), bólu okołooperacyjnego po zabiegu wszczepienia pomostów naczyniowych. Nie stosować poniżej 15. roku życia. Nie stosować u kobiet w III trymestrze ciąży (w I i II trymestrze wyłącznie ze wskazania lekarza). Nie zaleca się stosować w okresie karmienia piersią.

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.

5 Wika
Bardzo dobry produkt miałam ból zęba przez tydzień nie do wytrzymania, wity mam dopiero za dwa tygodnie, kolega dał mi jedną tabletkę i bolu nie ma

Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.