TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
DUOSEPT AG+ Płyn do pielęgnacji skóry 50 ml

DUOSEPT AG+ Płyn do pielęgnacji skóry 50 ml

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: brak danych

32.49 PLN

Opis produktu

Wskazania:
rany, w tym trudno gojące się, pielęgnacja skóry przy grzybicach, opryszczce, oparzeniach, odleżynach, trądziku, łuszczycy, AZS, zabiegach regeneracyjnych oraz zabiegach kosmetycznych, depilacji, zabiegach laserowych i plazmą.

Dawkowanie
Nanosić na skórę 2 razy dziennie za pomocą atomizera albo przez wcieranie zwilżonym wacikiem.

Działanie
Srebro działa przeciwzapalnie i bakteriobójczo. Jony srebra reagują z białkami naskórka, tworząc w ten sposób nieprzenikalną dla bakterii i wirusów powłokę. Dodatkowo srebro atakuje bakterie bezpośrednio co tylko poprawia jakość ochrony oferowanej przez kosmetyki z dodatkiem srebra. Główną funkcją nadtlenku wodoru jest tzw. utleniająca detoksykacja. Oznacza to, że H2O2 utlenia toksyny, zabija bakterie i zatrzymuje wirusy. Pod wpływem enzymu katalazy przemienia się w wodę i tlen atomowy, chroniąc struktury tkanek przed uszkodzeniami. Preparat nie zawiera związków zapachowych, barwników, ani typowych środków konserwujących.

Skład
Główne składniki: srebro, nadtlenek wodoru.

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.