TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
 Płyn do dezynfekcji i sterylizacji rąk i skóry 5 L ERG CleanSkin

Płyn do dezynfekcji i sterylizacji rąk i skóry 5 L ERG CleanSkin

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: brak danych

259.99 149.00 PLN

Opis produktu

ERG CleanSkin płyn alkoholowy do dezynfekcji i sterylizacji rąk i skóry

 

Charakterystyka

​Płyn ERG CleanSkin to preparat na bazie 72% alkoholu etylowego przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk i powierzchni.

Zastosowanie

Płyn o działaniu wirusobójczym przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk oraz do dezynfekcji powierzchni, materiałów, wyposażenia i mebli, które nie są stosowane w bezpośrednim kontakcie z żywnością ani paszami, a także w obiektach prywatnych, publicznych i przemysłowych oraz w innych obiektach wykorzystywanych w działalności zawodowej (np. obiekty ochrony zdrowia).

Sposób użycia

W przypadku higienicznej dezynfekcji rąk nanieść 3ml płynu na dłonie, wcierać dokładnie przez 30 sekund, odczekać do całkowitego wyschnięcia.

W przypadku chirurgicznej dezynfekcji rąk wcierać 3ml płynu przez 3 minuty i czynność powtórzyć.

W przypadku dezynfekcji powierzchni nanieść na całą dezynfekowaną powierzchnię, odczekać 60 sekund i wytrzeć do sucha.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ I ODBIERZ RABAT NA TEN PRODUKT !!!

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.


Produkty w promocyjnych cenach: