TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
SANITY WLEWNIK HYDROTERAPIA STANDARD 2L GUMOWY

SANITY WLEWNIK HYDROTERAPIA STANDARD 2L GUMOWY

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: brak danych Kod EAN-13: 5907438973119

22.90 PLN

Opis produktu

Komfortowy wlewnik o optymalnej pojemności 2 l do częstych kuracji. Wyjątkowo trwały i wyposażony w uchwyt do zawieszania.

Skład

 

1. worek z uchwytem,

2. wąż z kranikiem,

3. krótka końcówka do wykonania lewatywy doodbytniczej,

4. długa końcówka do wykonania irygacji pochwy.

 

Sposób użycia

Użycie wlewnika i rodzaj zastosowanego płynu należy zawsze skonsultować z lekarzem. Stosować zgodnie z przeznaczeniem.Przed użyciem należy wlewnik dokładnie umyć wodą z mydłem i wyparzyć. Nie używać uszkodzonego wlewnika. W razie ewentualnego uszkodzenia któregoś z elementów wlewnika, zniszczyć i wyrzucić wlewnik.

Właściwości

 

  • Optymalna pojemność (2l) do codziennej terapii
  • Bezpieczne i certyfikowane akcesoria
  • Jedyny taki na rynku
  • Praktyczny uchwyt do zawieszenia
  • Higieniczne rozwiązanie

 

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony do irygacji pochwy lub lewatywy doodbytniczej. W zależności od potrzeb należy zastosować odpowiednią końcówkę: do irygacji pochwy dłuższą, do lewatywy krótszą.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Wykonanie zabiegu i rodzaj zastosowanego płynu należy skonsultować z lekarzem.

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.