TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
Szczoteczka Soniczna Philips Sonicare 5100 Szczoteczka Soniczna Philips Sonicare 5100 Szczoteczka Soniczna Philips Sonicare 5100 Szczoteczka Soniczna Philips Sonicare 5100

Szczoteczka Soniczna Philips Sonicare 5100

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: brak danych

309 269.00 PLN

Opis produktu

Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 (HX6852/10)

Bielsze zęby, zdrowsze dziąsła

 

Białe zęby i zdrowe dziąsła

3 programy czyszczenia (clean, white, gum care), 1 poziom intensywności (wysoki), Czujnik siły nacisku na zęby i dziąsła, Zaawansowany Timer (30 sek. / 2min.), Przypomnienie o wymianie końcówki dla najlepszych rezultatów czyszczenia. Na jednym ładowaniu pracuje do 14 dni.

 

Bielsze zęby już po 1 tygodniu.

3 programy czyszczenia

Intensywność: wysoka (standardowa)

Czujnik siły nacisku: wibracje

Oraz inne zaawansowane funkcje!

 

 

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.