TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
Systane Original krople do oczu 10 ml

Systane Original krople do oczu 10 ml

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: brak danych

16.98 PLN

Opis produktu


Systane Original to nawilżające krople do oczu,przeznaczone do zapewniania czasowej ulgi w odczuwaniu pieczenia i podrażnienia spowodowanego suchością oka. Tworzą żelową formułę na oku, zapewniają szybkie złagodzenie objawów suchego oka.Po zakropleniu Systane Orginal pod wpływem pH naturalnego filmu łzowego zmienia swoją lepkość i tworzy delikatną warstwę żelową, która równomiernie pokrywa powierzchnię rogówki oka.

SPOSÓB UŻYCIA:

Sytane Orginal można używać w razie potrzeby o każdej pokorze dnia. Mogą być używane do łagodzenia objawów suchego oka związanych z używaniem soczewek kontaktowych przez zakraplanie przed założeniem soczewek i po zdjęciu soczewek kontaktowych. Należy zakropić 1 lub 2 krople do oka (oczu) stosowanie do potrzeby i pomrugać.

SKŁAD:

Glikol polietylenowy 400, glikol propylenowy, guar hydroksypropylowy, kwas borowy, chlorek wapnia, chlorek magnezu, chlorek potasu, chlorek sodu, chlorek cynku i środek konserwujący POLYQUAD™ (chlorek polidronium) 0,001%.

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.