TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
EVA/qU 6 MUSUJĄCYCH CZOPKÓW PRZECIW ZAPARCIOM DLA DOROSLYCH

EVA/qU 6 MUSUJĄCYCH CZOPKÓW PRZECIW ZAPARCIOM DLA DOROSLYCH

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: SOLPHARM SP. Z O.O. Kod EAN-13: BRAK

14.20 PLN

Opis produktu

Eva/qu czopki przeczyszczające dla dorosłych, działające na drodze fizjologicznej stymulacji.

  • Pomagają przywrócić normalne wypróżnianie.
  • Nie podrażniają.

 

Skład

Dwuwęglan sodu i dwuwinian potasu zawieszone w polietylenoglikolu rozpuszczalnym w wodzie.

Działanie

Czopek po wprowadzeniu rozpuszcza się w ciągu 3-4 minut uwalniając, duże ilości mikropęcherzyków, które wywierają nacisk na ścianki odbytu. Rozpuszczony czopek zmiękcza zatrzymane masy kałowe. Dzięki musującemu działaniu czopki Eva/qu powodują oderwanie mas kałowych i ich szybkie i efektywne wydalenie. Ponowne użycie czopka Eva/qu pomaga w przywróceniu sprawności spowolnionego mechanizmu wypróżniania.

Czopki Eva/qu działają jedynie miejscowo i nie zawierają składników przeczyszczających, które przyswojone przez organizm, mogłyby wywołać działania niepożądane, takie jak odwodnienie, zaburzenia równowagi elektrolitycznej, zapalenie jelita grubego.

Czopki nie powodują efektu uzależnienia.

Data ważnosci

12/2018

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.