TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
NASIC AREOZOL DO NOSA 10 ML

NASIC AREOZOL DO NOSA 10 ML

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: CASSELLA-MED GMBH & CO Kod EAN-13: 5909990835638

12.30 PLN

Opis produktu

Dawkowanie

Jedna dawka aerozolu do każdego otworu nosowego raz lub dwa razy na dobę (co 8-10 godzin).
Nie podawać więcej niż trzy dawki na dobę.
Nie należy stosować preparatu dłużej niż 7 dni.

Działanie

Areozol zawiera substancje aktywne które obkurczają naczynia krwionośne nosa, co prowadzi do zmniejszenia obrzęku i przekrwienia błony śluzowej nosa, przyśpieszają gojenie ran i biorą udział w procesie regeneracji błon śluzowych. Zmniejszenie przekrwienia błony śluzowej nosa ułatwia oddychanie przez nos pacjentom u pacjentów u których występują objawy niedrożności przewodów nosowych w przebiegu przeziębienia i po przebytej operacji nosa.

Wskazania

Przy objawach niedrożności przewodów nosowych w przebiegu przeziębienia oraz przebytej operacji nosa.

Przeciwwskazania

Nie stosować przy:

  • nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.
  • Gdy u pacjenta występuje suche, zanikowe zapalenie błony śluzowej nosa
  • u dzieci poniżej 6 roku życia
  • po zabiegach chirurgicznych prowadzonych drogą przeznosową i po operacja przebiegających z odsłonięciem opony twardej.

Data ważności

03/2019

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.