TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
KROPLE NASERCOWE 30g AFLOFARM

KROPLE NASERCOWE 30g AFLOFARM

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O. Polska Kod EAN-13: 5909994369917

1.99 PLN

Opis produktuZaburzenia czynnościowe serca na tle nerwicowym.

Właściwości:

Łagodnie uspokajające, zwiększające siłę skurczu mięśnia sercowego

Sposób użycia:

Dawkowanie dorośli i młodzież: 2 - 3 razy dziennie 30 - 60 kropli
Dawkowanie dzieci: - starsze - 2 - 3 razy dziennie 20 - 40 kropli.
Nie należy przekraczać dawki jednorazowej 3 g, dziennej 10 g

Skład:

Nalewka z ziela konwalii mianowana, nalewka z kwiatów głogu z liściem, nalewka kozłkowa.

Uwagi:

U kobiet w ciąży i karmiących piersią stosować po konsultacji z lekarzem. Preparat ogranicza zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługę maszyn. 

 

 

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.