TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
AQUAMER ISOTONIC AEROZOL 50ML

AQUAMER ISOTONIC AEROZOL 50ML

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: brak danych

8.89 PLN

Opis produktu

 

Działanie:

Dla niemowląt, dzieci i dorosłych .

Do codziennej higieny nosa , u osób z zaburzeniami dróg oddechowych, spowodowanych przez infekcje wirusowe i bakteryjne , w alergicznych nieżytach nosa , w przypadku suchej i podrażnionej błony śluzowej, której prawidłowa funkcja fizjologiczna jest zaburzona , u osób skłonnych do przesuszania błon śluzowych dróg oddechowych w czasie podróży czy przebywających w ogrzewanych lub klimatyzowanych pomieszczeniach , pomocniczo przed podaniem leków kortykosteroidowych do nosa , pomocniczo do złagodzenia objawów długotrwałego używania kropli obkurczających śluzówkę .

Aquamer® isotonic nawilża, przywraca naturalną zdolność do samooczyszczania nosa i prawidłową produkcję śluzu, który chroni przed przesuszeniem i mechanicznym podrażnieniem (dym, kurz i inne); usprawnia przepływ powietrza w górnych drogach oddechowych; regularne przepłukiwanie jamy nosowej kilka razy dziennie, zmniejsza ryzyko infekcji górnych dróg oddechowych .

550 dawek jednorazowych

Skład:

1 ml aerozolu zawiera 9 mg soli morskiej z Morza Martwego, wodę oczyszczoną, chlorek benzalkoniowy.

Dawkowanie:

Niemowlęta i dzieci poniżej drugiego roku życia:

1 rozpylenie do każdego otworu nosowego kilka razy dziennie.

Dorośli i dzieci powyżej drugiego roku życia:

1-2 rozpylenia do każdego otworu nosowego kilka razy dziennie.

Przed pierwszym użyciem usuń zabezpieczający pierścień z plastikowego zamknięcia atomizera. Trzymaj w pozycji pionowej. Zdejmij kapturek zabezpieczający i naciśnij pompkę kilka razy, aż pojawi się pierwsze rozpylenie. Wprowadź końcówkę aplikatora do jamy nosowej i naciśnij mechanizm. W tym samym czasie trzymaj butelkę w pozycji pionowej i nie cofaj końcówki. W czasie rozpylania oddychaj delikatnie przez nos. Po użyciu przepłucz końcówkę czystą wodą. Załóż kapturek zabezpieczający.

Data ważności:

09.2020

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.