TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
CALCIUM + WITAMINA C SMAK CYTRYNOWY 20 TAB. 02/2019

CALCIUM + WITAMINA C SMAK CYTRYNOWY 20 TAB. 02/2019

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: POLSKI LEK Kod EAN-13: 5902891178712

1.29 PLN

Opis produktu

Wskazania:

Stany przeziębieniowe, alergii oraz okres rekonwalescencji.

Działanie:

Spożywanie wapnia i witaminy C zalecane jest szczególnie w stanach przeziębienia oraz oraz dla osób cierpiących na alergię, a także dla osób mających zwiększone zapotrzebowanie na wapń.
Zawierający wapń i witaminę C, orzeźwiający napój w 1/3 pokrywa dzienne zapotrzebowanie organizmu dorosłego człowieka na wapń i 100% na witaminę C.

Skład:

Substancja czynna: 1 tabl. zawiera 60 mg witaminy C oraz 300 mg wapnia w postaci węglanu wapnia.

Dawkowanie:

Rozpuścić jedną tabletkę w szklance (200 ml) chłodnej wody. Zaleca się spożywać 1 tabletkę dziennie.

Data ważności:

24.02.2019

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.