TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
Uwaga: z powodów problemów technicznych mogą Państwo nie otrzymywać maili z potwierdzeniem zamówienia i/lub rejestracji. Pracujemy nad usunięciem usterki.
NAILNER SZTYFT GRZYBICA PAZNOKCIA ZAPOBIEGA 4 ml 05/19

NAILNER SZTYFT GRZYBICA PAZNOKCIA ZAPOBIEGA 4 ml 05/19

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: YOUMEDICAL Kod EAN-13: 8718053570716

16.99 PLN

Opis produktu

 NAILNER
Sztyft do leczenia grzybicy paznokci
4 ml

 

 Skuteczny sposób działania:

Grzybica paznokci jest powszechnym problemem, który może powodować dyskomfort oraz zakłopotanie.

Obecnie skuteczne rozwiązanie:

preparat Nailner® sztyft do leczenia grzybicy paznokci.

Jego wyjątkowy, opatentowany system transportu substancji czynnych zapewnia odpowiednie nasączenie paznokcia i zwalczenie grzybicy u jej źródła. Zawarte składniki powodują zmianę środowiska paznokcia na niekorzystne dla grzyba (zmniejszenie pH). Efekt stosowania widoczny jest już po zaledwie kilku tygodniach stosowania.

Nailner®  sztyft do leczenia grzybicy paznokci dostępny jest w aptekach bez recepty lekarskiej. Jego składniki dodatkowo zabezpieczają nowo odrośnięty paznokieć przed zakażeniem.

Poręczny sztyft w postaci markera zapewnia  łatwą i szybką aplikację preparatu. Jeden sztyft wystarcza na około 400 aplikacji.
Dla zdrowych i pięknych paznokci regularnie stosuj preparat Nailner® sztyft do leczenia grzybicy paznokci zgodnie ze wskazaniem.
Szybkie wykrycie grzybicy i rozpoczęcie właściwego leczenia mają istotne znaczenie.

 
Sposób użycia:
Przed każdą aplikacją należy oczyścić paznokieć i zmyć lakier. Nie ma konieczności piłowania płytki paznokcia przed użyciem preparatu. Stosować dwa razy dziennie przez pierwsze cztery tygodnie, a następnie raz dziennie do czasu wyrośnięcia zdrowego paznokcia w miejsce zniszczonego. Preparat należy aplikować na całą powierzchnię paznokcia, w tym na jego spodnią część.

Nie wywierać dodatkowego nacisku podczas stosowania.

Po każdym użyciu należy dokładnie zamknąć sztyft nasadką. Zawartość opakowania wystarcza na około 400 aplikacji.

Sztyft Nailner można także stosować profilaktycznie. W celu zapobiegania zakażeniom grzybiczym paznokci należy używać raz dziennie.

 

Data ważności:

05/2019

 

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.