TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
Uwaga: z powodów problemów technicznych mogą Państwo nie otrzymywać maili z potwierdzeniem zamówienia i/lub rejestracji. Pracujemy nad usunięciem usterki.

WHITE WAY WW-Pulsar Końcówki do szczoteczki, kolor fioletowy - 2 szt.

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: DIAGNOSIS S.A. Kod EAN-13: 5907581254899

10.94 PLN

Opis produktu

WHITE WAY WW-Pulsar Końcówki do szczoteczki - kolor fioletowy

Wskazania:

White Way WW-Pulsar końcówki do szczoteczki w kolorze niebieskim to wyrób medyczny przeznaczony do codziennego stosowania w komplecie ze szczoteczką soniczną w celu higieny jamy ustnej. 

Właściwości:

White Way WW-Pulsar końcówki do szczoteczki w kolorze niebieskim przeznaczone są jako końcówki wymienne do stosowania z pięciofunkcyjną szczoteczką soniczną WW-Pulsar. Świetnie radzą sobie z myciem zębów i trudno dostępnych przestrzeni międzyzębowych. Odpowiednio wyprofilowany kształt szczoteczki zapewnia dokładne oczyszczanie zębów, skutecznie usuwa nagromadzony na nich osad, pomaga również zadbać o czystość języka. Równocześnie jej unikalna budowa i delikatne włosie pozwalają wykonać masaż dziąseł.

Stosowanie:

White Way WW-Pulsar końcówki do szczoteczki w kolorze niebieskim przeznaczone są do codziennego mycia zębów. Są kompatybilne z rękojeścią szczoteczki sonicznej White Wat WW-Pulsar. Końcówki szczoteczki należy wymieniać co 3 miesiące lub częściej, jeśli widoczne są oznaki zużycia.

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.


Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również: