TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
Uwaga: z powodów problemów technicznych mogą Państwo nie otrzymywać maili z potwierdzeniem zamówienia i/lub rejestracji. Pracujemy nad usunięciem usterki.
MARIMER SOFT 30X5ML IZOTONICZNA WODA MORSKA 0,9%

MARIMER SOFT 30X5ML IZOTONICZNA WODA MORSKA 0,9%

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: brak danych

15.99 PLN

Opis produktu

MARIMER SOFT IZOTONICZNA WODA MORSKA
Status:

Wyrób medycznyDziałanie:

Dla noworodków od 1 dnia życia, dzieci i dorosłych.

Do codziennego oczyszczania jam nosowych, szczególnie w przypadku wysuszenia błony śluzowej lub zatkanego nosa.

Naturalny, fizjologiczny, sterylny roztwór wody morskiej w ampułkach zawierających pojedynczą dawkę naturalnie bogaty w sole mineralne i pochodzące z morza mikroelementy .Składniki:

sterylny izotoniczny roztwór 100% wody morskiej zawierający sól w ilości odpowiadającej 9g/lSposób użycia:

Higiena nosa: zakraplać 1-4 razy dziennie do każdego nozdrza.

Niedrożność nosa: zakraplać 4-6 razy dziennie do każdego nozdrza z zależności od potrzeb, zawsze przed zastosowaniem innych miejscowo stosowanych preparatów.Opakowanie:

Opakowanie zawiera 30 x 5 ml .Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci.Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Nie stosować na więcej niż jedną osobę. Nie stosować w przypadku uszkodzenia lub wcześniejszego otwarcia ampułki, ze względu na ryzyko zanieczyszczenia mikrobiologicznego.Podmiot odpowiedzialny:

Laboratoires Gibert

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.


Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również: