TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
Uwaga: z powodów problemów technicznych mogą Państwo nie otrzymywać maili z potwierdzeniem zamówienia i/lub rejestracji. Pracujemy nad usunięciem usterki.
VITAM TEST CIĄŻOWY STRUMIENIOWY -10MLU/ML 98%PEWNOŚCI! APTEKA

VITAM TEST CIĄŻOWY STRUMIENIOWY -10MLU/ML 98%PEWNOŚCI! APTEKA

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: brak danych

3.99 PLN

Opis produktu

Wskazania i działanie

 • Vitam Test ciążowy strumieniowy na obecność hCG w moczu jest szybkim testem ciążowym, który łatwo można wykonać samodzielnie.
 • Test wykrywa obecność gonadotropiny kosmówkowej (hCG) już przy stężeniu 10 mIU/ml, która pojawia się w moczu już we wczesnej fazie ciąży.
 • Wyrób przeznaczony jest do diagnostyki in vitro, wyłącznie do użytku zewnętrznego. Wyrób medyczny do samokontroli. Po wykonaniu testu nie należy podejmować żadnych działań o charakterze medycznym bez uprzedniej konsultacji z lekarzem.
  • Prosty – do samodzielnego wykonania
  • Czuły – wykrywa hCG przy stężeniu 10 mlU/ml
  • Wiarygodny – wiarygodność testu wynosi 98%
  • Dokładny – potrafi wykryć już 2-3 dniową ciążę
  • Szybki – wynik w ciągu 5 minut
  • W zestawie – 1 test strumieniowyDawkowanie
1) W celu przeprowadzenia badania należy wyjąć test z foliowego opakowania rozrywając miejsce zgrzewu. Następnie wypakować test strumieniowy z woreczka.
2) Jedną ręką uchwycić za okrągłą końcówkę obudowy testu. Drugą ręką należy zdjąć zatyczkę końcówki absorbującej tak, aby absorbent nie był niczym zakryty.
3) Skierować część z końcówką absorbującą ku dołowi i umieścić końcówkę absorbującą w strumieniu moczu na ok. 10 sekund tak, by została dokładnie nasączona.Unikać przedostawania się moczu poza miejsce oznaczone strzałkami.Innym sposobem na przeprowadzenie testu jest zebranie moczu do czystego pojemnika i zanurzenie w nim końcówki absorbującej do połowy na minimum 3 sekundy.
4) Po wykonaniu testu nałożyć zatyczkę i poczekać na pojawienie się kolorowej linii. Wynik pozytywny pojawi się już po 1 minucie. Nie mniej jednak, aby potwierdzić wynik negatywny należy odczekać 3 minuty. Nie odczytywać wyników po 5 minutach.

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.