TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
NATURDAY OPTIINEUROSTRESS SPIRULINA USPOKOJENIE STANÓW DEPRESYJNYCH 60KAPS. SPIRULINOWYCH

NATURDAY OPTIINEUROSTRESS SPIRULINA USPOKOJENIE STANÓW DEPRESYJNYCH 60KAPS. SPIRULINOWYCH

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: brak danych

141 134.00 PLN

Opis produktu

OptiNeurostress ® Jest unikalną kompozycją naturalnych ziół, które mają działanie uspokajające oraz ułatwiające zasypianie. Można je stosować zarówno w stanach zwiększonego stresu, jak i na co dzień, w celu wyregulowania biochemii mózgu, od której zależne jest prawidłowe funkcjonowanie układu neurologicznego.
 
Zawartość składników w porcji dziennej produktu 1 kapsułka 2 kapsułki
Opti Neurostress ® (zastrzeżona formuła) 100 mg 200 mg
Ekstrakt z ziela męczennicy 10:1 70 mg 140 mg
Ekstrakt z kwiatów szafranu 10:1 65 mg 130 mg
Inozytol 60 mg 120 mg
L-tryptofan 50 mg 100 mg
Ekstrakt z liści melisy 10:1 45 mg 90 mg
Ekstrakt z ziela dziurawca 10:1 40 mg 80 mg
Zalecane przyjmowanie 1-2 kapsułki dziennie, popijając wodą. 60 kapsułek wegetariańskich.

Problemy, choroby powiązane lub objawy


Problemy codziennego życia.
Stres i stany depresyjne, mogą dotknąć każdego z nas,

szybkie tempo życia, dużo oczekiwań i wszechobecny stres mogą zaburzyć prawidłową pracę układu neurologicznego i powodować problemy ze snem.

Na depresję cierpi na świecie ok. 120 mln osób. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zalicza depresję do najpoważniejszych problemów zdrowotnych.

Nadal nie znane są przyczyny powstawania tej choroby.

Z badań wynika, że depresja jest efektem wzajemnego oddziaływania czynników wewnętrznych - biologicznych, genetycznych, emocjonalnych oraz środowiskowych w tym przede wszystkim, jak stresujące wydarzenia życiowe.

Jedna z najpopularniejszych teorii głosi, że symptomy depresji pojawiają się z powodu zaburzeń w stężeniu różnych neuroprzekaźników w mózgu - serotoniny, noradrenaliny, dopaminy.

Główny Urząd Statystyczny podaje, że w 2004 r. na tę chorobę cierpiało 7,4% Polaków, zaś lekarze szacują, że problem przewlekłego obniżenia nastroju może dziś dotyczyć nawet 20-30% społeczeństwa.

Jak powstaje depresja?W mózgu zdrowej osoby komórki nerwowe komunikują się między sobą przez przekazywanie impulsów elektrycznych. W trakcie komunikacji uwolnienie substancji chemicznych, zwanych neuroprzekaźnikami, np. serotoniny czy dopaminy. To one są odpowiedzialne za przekazywanie informacji między komórkami nerwowymi.

Mózg osoby z depresją pracuje nieprawidłowo - proces międzykomórkowej komunikacji ulega zaburzeniu, neuroprzekaźnik cofa się nie przekazując informacji, zostaje zniszczony przez enzymy, albo zostaje wychwycony przez komórki inne niż neurony (komórki glejowe). W efekcie tych anomalii chory odczuwa pogorszenie nastroju, emocjonalną pustkę, lęki, bezsilność. Długotrwała, pogłębiająca się depresja powoduje w końcu objawy fizyczne – spadek siły i witalności, brak motywacji (nawet do wstania z łóżka), ociężałość, senność.

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.