TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. >> zamknij
Systane Hydration krople do oczu bez konserwantów 10 ml

Systane Hydration krople do oczu bez konserwantów 10 ml

BLOZ 7: brak danych Dostępność: produkt dostępny Producent: ALCON-LABORATORIES

42.49 PLN

Opis produktu

Wskazania i działanie
SYSTANE HYDRATION Nawilżające krople do oczu:
Zapewniają ochronę powierzchni oka
Poprawiają jakość widzenia
Zwiększają utrzymanie filmu łzowego na powierzchni oka
Zapewniają nawilżenie/przywrócenie nawilżenia soczewek kontaktowych
Zapewniają lubrykację i komfort noszenia soczewek kontaktowych

Skład
Nawilżające krople do oczu SYSTANE™ HYDRATION są sterylnym roztworem zawierającym hialuronian sodu, glikol polietylenowy 400, glikol propylenowy, guar hydroksypropylowy, sorbitol, aminometylopropanol, kwas borowy, boran sodu, chlorek potasu i chlorek sodu.

Dawkowanie
Do oka wkroplić 1-2 krople. Kilka razy mrugnąć. Następnie zakroplić drugie oko. Nie dotykać końcówką zakraplacza żadnych powierzchni np. powierzchni oka. Krople można stosować przed założeniem soczewek kontaktowych i po ich zdjęciu. Zużyć w ciągu trzech miesięcy od otwarcia.

Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Opinie

Poniżej znajdują się opinie i komentarze dotyczące produktu. Przy użytkownikach, którzy przez oceną zakupili produkt w naszej aptece znajduje się oznaczeni uwiarygodniające opinie.


Zamieść własną opinię.

Poniższy formularz służy wyrażaniu Państwa opinii odnośnie wskazanego produktu - w celu wyrażenia opinii na temat naszego sklepu lub procesu zakupowego, prosimy o skorzystanie z formularza w serwisie Ceneo.pl, do którego link powinno otrzymać Państwo w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Poleć ten produkt znajomemu!

Szanujemy Państwa prywatność - podane informacje nie są zapisywane w naszych bazach i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.